Profil spoločnosti

Spoločnosť BETY, s.r.o. bola založená v roku 1996 jej súčasným konateľom Ing. Jaroslavom Vicianom. Od tej doby spoločnosť neustále rastie.  V súčasnosti spoločnosť tvorí tím skúsených odborníkov z oblasti účtovníctva, auditu, ekonómie a práva. Hlavnou činnosťou spoločnosti je poskytovanie komplexných balíkov služieb jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, vypracovania miezd a poradenstvo. Našimi klientmi sú ako malý živnostníci, tak aj väčšie medzinárodné spoločnosti vďaka čomu máme bohaté skúsenosti zo všetkých oblastí podnikateľského prostredia. Sme moderná a flexibilná spoločnosť, ktorá urobí všetko pre to aby bol klient maximálne spokojný.

certifikt0001up

BETY, s.r.o. Vám ponúka tieto oblasti služieb:


V blízkej dobe plánujeme rozšíriť naše služby aj o služby akreditovaného daňového poradcu, vďaka čomu Vám ešte lepšie pomôžeme zefektívniť činnosť Vašej spoločnosti.

Prečo sa rozhodnúť pre nás

Na trhu pôsobíme vyše 15 rokov a máme bohaté skúsenosti v oblasti vedenia jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva a vypracovania miezd, zastupovania klientov pred úradmi.

Náš tím tvoria odborníci z oblasti účtovníctva, auditu, ekonómie a práva.

Pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení a sledujeme všetky aktuálne a pripravované legislatívne zmeny.

Ako účtovná spoločnosť máme klientov z najrôznejších oblastí obchodu a služieb vďaka čomu máme bohaté skúsenosti, ktoré môžeme využiť aj vo Váš prospech.

Odbornosť a skúsenosti garantujú správnosť vedenia účtovníctva.

Držíme krok s dobou a pri práci používame moderné počítačové vybavenie a jeden z najlepších účtovných softvérov na trhu. To nám  umožňuje klientom pripraviť účtovné výstupy (v papierovej, alebo v digitálnej forme) presne podľa ich potrieb a poskytnúť im presný a prehľadný obraz o stave ich spoločnosti.

Všetky výkazy na Daňový úrad, do Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní podávame elektronicky so zaručeným elektronickým podpisom.

Vytvoríme balík služieb presne podľa vašich predstáv aj nad rámec uvádzaných služieb.

Aj napriek tomu, že BETY, s.r.o. sídli vo Zvolene, našimi klientmi sú spoločnosti ktoré pôsobia v rámci celej republiky (Bratislava, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Brezno). Vzdialenosť nie je problém. Spôsob akým sa budú preberať a odovzdávať doklady a výkazy závisí len od vzájomnej dohody.

Vedenie účtovníctva je beh na dlhé trate a preto si treba vybrať partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. BETY, s.r.o. poskytuje 100% záruku za spracovanú účtovnú evidenciu a pri daňových kontrolách robíme vždy maximum pre klienta.


Vedenie účtovníctva externou spoločnosťou (outsourcing)
Vám ušetrí čas, starosti a peniaze

Externé vedenie účtovníctva znamená zníženie mzdových nákladov a odvodov súvisiacich so zamestnancami, zníženie počtu interných procesov, prenesenie niektorých rizík na partnera s výsledkom nezmenenej alebo zlepšenej kvality účtovníctva. Dôvody prečo sa takto rozhodnúť:

  • Odbremenenie sa od starostí, ktorých má podnikateľ pri vybavovaní každodennej agendy aj tak dosť

- Nemusíte neustále sledovať tak často meniacu sa legislatívu (zákon o DPH bol od roku 2004

novelizovaný 15 krát a zákon o dani z príjmov dokonca 31 krát!!)

- Nemusíte sledovať termíny podávania výkazov, všetko urobíme za Vás a na čas!

  • Nižšie náklady - vedenie účtovníctva prostredníctvom externej účtovnej spoločnosti Vám ušetrí nemalé náklady ako najmä:

- mzdové náklady a odvody

- náklady na počítačové vybavenie a softvér

- náklady a odborné školenia a literatúru

- náklady na prevádzku kancelárie

  • Zodpovednosť a zastupiteľnosť

- V prípade ak Vám zamestnanec – účtovník/čka spôsobí škodu, zamestnávateľ môže podľa § 186 ods. 2 Zákonníka práce od zamestnanca požadovať náhradu škody iba do výšky štvornásobku jeho priemerného mesačného zárobku. BETY, s.r.o. má poistenie zodpovednosti za škodu do výšky 66.000,-€.

- Ak sa interný účtovník stane práceneschopným na dlhšiu dobu, môže Vám to spôsobiť mnoho starostí. V našej spoločnosti si prácu rozvrhneme vždy tak, aby bol každý člen tímu zastupiteľný a práceneschopnosť ktoréhokoľvek pracovníka z tímu nijako neovplyvnila kvalitu našich služieb.

 -Ponúkame Vám profesionálny prístup a ochotu vždy pomôcť. Z vlastných skúseností vieme, že mnohí podnikatelia zverili vedenie účtovníctva menej skúseným osobám (napr. známa, ktorá si práve urobila kurz účtovníctva), len preto že to bolo lacnejšie. Pri daňových kontrolách na to doplatili a ušetrené prostriedky za účtovníctvo šli na pokuty.V prípade, že ste stále nenašli odpoveď na Vašu otázku kontaktuje nás.

 
Prečo sa rozhodnúť pre nás?
Bety s.r.o., naše skúsenosti vo Váš prospech...
045 532 44 68
Máte na nás otázky?